Galeria

Do dyspozycji Gości oddajemy 8 pokoi przeznaczonych dla łącznie 21 osób.

Przytulne pokoje urządzone są w nowoczesnym stylu i żywej, energetycznej kolorystyce. Wyposażone w płaski telewizor i wygodne meble. Ze względu na specyficzną architekturę Pensjonatu łazienki i toalety są wspólne.

W całym Pensjonacie zapewniamy bezpłatny dostęp do Wifi.

Aby w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom, po spokojnie przespanej nocy zapraszamy na pyszne śniadanie. Zapewniamy również dostęp do wyposażonej kuchni, w której mogą Państwo samodzielnie przygotowywać pozostałe posiłki.

W naszym Pensjonacie panuje domowy, ciepły klimat i jesteśmy pewni, że poczujecie się Państwo jak u siebie.

Nasze pokoje i ceny

Dwójka

Pięć pokoi dwuosobowych w wariancie Twin lub Double

W naszym pensjonacie znajduje się pięć pokoi dwuosobowych w wariancie Twin lub Double. Przytulne pokoje wyposażone są w telewizor, szafę oraz stolik, dostęp do bezprzewodowego internetu. Zapewniają komfort do pracy i wypoczynku. W niektórych z nich istnieje możliwość wstawienia łóżeczka dla dziecka lub dostawki.

od 45zł/os rezerwuj

Trójka

Dwa pokoje trzyosobowe

Obecnie dostępne są dwa pokoje trzyosobowe. Idealne dla rodziców z dzieckiem lub trójki przyjaciół. Wyposażone w trzy pojedyncze łóżka lub jedno dwuosobowe i jedno pojedyncze, a także telewizor LCD, szafę i stolik.

od 40zł/os rezerwuj

Piątka

Dla rodziny lub grupy znajomych

Pięcioosobowy pokój świetnie sprawdzi się w przypadku rodziny z dziećmi lub większej grupy znajomych. Jasny, przestronny pokój o powierzchni 30 m2 wyposażony jest w pięć komfortowych pojedynczych łóżek, z czego dwa mogą zostać złączone w jedno duże łoże. Ponadto w pokoju znajduje się telewizor, szafa oraz stolik z krzesłami.

od 35zł/os rezerwuj